O firmie

ACL Machine Co., Ltd. założona w 1981 roku, jest jednym z największych producentów maszyn obróbki blach i kanałów wentylacyjnych w Chinach. ACL specjalizuje się w spółdzielczej produkcji i rozwoju maszyn i urządzeń w przemyśle metalurgii żelaza, petrochemii, energii jądrowej, ruchu statków, lotów kosmicznych i lotnictwa, projektach wojskowych, maszynach inżynieryjnych, wentylacji grzewczej, kontenerach, kotłach, mostach, materiałach budowlanych i tak dalej.

ACL ma teraz trzy fabryki produkcyjne w Chinach, które znajdują się oddzielnie w Guangdong, Szanghaju i Shandong. ACL zajmuje powierzchnię ponad 700 000 metrów kwadratowych. Istnieje około 150 000 metrów kwadratowych powierzchni dużych i ciężkich zakładów przemysłowych, 400 zestawów różnych dużych i średnich urządzeń produkcyjnych oraz ponad 1200 artykułów, w tym 100 inżynierów i ponad 100 sprzedawców lub agentów w całej Chinach i na całym świecie. Dzięki silnym możliwościom i technologii ACL przez lata doskonaliło się i wprowadzało innowacje, stając się wiodącym producentem urządzeń do obróbki blach w Chinach.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat produkty ACL były eksportowane do ponad 86 krajów i regionów świata, takich jak USA, Japonia, Australia, Europa, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia. W celu długoterminowej współpracy ze znanymi korporacjami na świecie, dostosowaliśmy się do sposobu współpracy z europejskimi i amerykańskimi korporacjami.

Niezależnie od tego, gdzie i kiedy jesteś, ACL zawsze jest w stanie zapewnić Ci najlepsze produkty i usługi, dzięki maszynom zbudowanym zgodnie ze specyfikacjami.

Widok fabrykinai